KONST / Litografier / Grafiskt blad 14246002
nr 1424 6002
Grafiskt blad
Gicléetryck, Niclas Jönsson, Komposition. Signerad, numrerad 35/100, daterad: -16. Bildmått: 28x38, oramat löst blad
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 11 oktober 2021
kl 18:23:02
11/10 16:14:10